Маленькі секрети учительського успіху. Навчаємо з радістю

У посібнику зібрані унікальні педагогічні знахідки з особистого досвіду авторки та цікаві практичні поради щодо організації та проведення уроку. У доповнених главах посібника запропоновані секрети складання завдань у форматі PISA, нові приклади використання скрайбінгу та коміксів, залучення контенту YouTube для створення сучасного уроку. Розглянуто як традиційні шкільні ситуації, так і новітні технології навчання.

Цільова аудиторія
Для широкого педагогічного загалу.

Книга, яка стала бестселером видавництва у розділі загальної методики! Оновлене видання містить ще більше сучасних педагогічних прийомів для організації офлайн та онлайн навчання:
● Використання скрайбінгу, коміксів, сторітелінгу у навчанні.
● Секрети складання завдань у форматі PISA.
● Залучення YouTube та відеоконтенту для створення сучасного уроку.

SCRIPT
Ця книга про правду…правду шкільного життя у всьому його різноманіттю онлайн та офлайн простору. Значну частину книги написано з власного 26-річного досвіду роботи в школі, — авторці є про згадати, що розповісти. Крім ліричних спогадів та критичних міркувань, у книзі зібрано багато педагогічних прийомів.

Книга складається з двох розділів — “Школа офлайн” та “Школа онлайн”. У першому — йдеться про традиційні шкільні проблеми, такі як оцінювання, правила на уроках, авторитет та дисципліна у класі. У другому — на суд читача винесені інноваційні технології, які лягають корінням школи офлайн і тісно переплетені з нею. Авторка сподівається, що книга стане корисною як для молодих, так і для досвідчених колег, адже вона дасть змогу погляну на шкільну буденність під іншим кутом.

Ця книга не схожа на звичайний методичний посібник. Нехай вас не лякають незнайомі терміни. Це педагогіка у стилі сторітелінг: нова, цікава, й така близька до серця кожного педагога.

Технічні параметри
Видавничий код: НФМ012
WMS: 470611
ISBN: 978-617-00-4023-7
Формат: A4
Сторінок: 160
Мова: Українська
Колір: чорно-білий
Видавництво: Видавнича група “Основа”
Автор: Вікторія Садкіна