Доведення нерівностей: Числові послідовності: скінченні суми і добутки. Книга 1. (Бібліотека журналу «Математика в школах України». Вип. 6 (78))

УДК: 371
Автор: Семенов В.О.
Назва: Доведення нерівностей: Числові послідовності: скінченні суми і добутки. Книга 1. (Бібліотека журналу «Математика в школах України». Вип. 6 (78))
Видавництво: Харків: Видавнича група «Основа»
Рік видання: 2009
Кількість сторінок: 128
Анотація:

У пропонованій серії книг в доступній формі розглянуто основні методи доведення нерівностей, що містять скінченні числові послідовності. Численна кількість різноманітних задач з доведеннями (майже 850) різного ступеня складності дає можливість знаходити підхід до розв’язування конкретних прикладів і якоюсь мірою оволодіти технікою доведення таких нерівностей. Посібник розрахований у першу чергу на учнів спеціалізованих фізико-математичних шкіл та профільних класів математичного спрямування середніх загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій та їх учителів. Для кожного розділу наведено теоретичний матеріал та складено систему вправ, які можуть бути використані як для роботи в класі, так і для самостійної роботи вдома.

Наявність нестандартних вправ дає змогу підготувати учнів до розв’язування олімпіадних завдань.

Ключові слова: математика, олімпіада