Інструктивно-методичні матеріали щодо впровадження факультативних курсів «Захисти себе від ВІЛ», «Школа проти СНІДу»

УДК: 371
Автор: Желєзнова Т.П.
Назва: Інструктивно-методичні матеріали щодо впровадження факультативних курсів «Захисти себе від ВІЛ», «Школа проти СНІДу»
Видавництво: Кіровоград: Видавництво КОІППО імені Василя Сухомлинського
Рік видання: 2011
Анотація:

Подано нормативно-правова базу, календарно-тематичне планування, методичні рекомендації та вибіркові тренінги з превентивного проекту «Школа проти СНІДу». Його мета – допомогти методистам, адміністрації та вчителям-тренерам організувати впровадження проекту в опорному закладі та обрати оптимальні зміст і форми проведення тренінгів, сприяти залученню до пошуку нових активних форм діяльності учнів, що посилить виховну роль вищезазначеного проекту, у формуванні в учнів свідомого ставлення до здоров’я, оволодіння ними основами здорового способу життя та навичками безпечної для здоров’я поведінки на основі вироблення життєвих навичок. Видання розраховано на методистів відділів, управлінь освіти, директорів, вчителів-тренерів опорних загальноосвітніх навчальних закладів Кіровоградської області.

Ключові слова: Педагогіка, основи, здоров’я, інструктивно-методичні, матеріали, превентивний, проект, профілактика, СНІД, ВІЛ