Зовнішнє оцінювання: здобуток незалежної України. Методичний посібник (до 20-річчя незалежності України та 5-річчя запровадження ЗНО)

УДК: 371
Автор: Ред. А.А. Кендюхова
Назва: Зовнішнє оцінювання: здобуток незалежної України. Методичний посібник (до 20-річчя незалежності України та 5-річчя запровадження ЗНО)
Видавництво: Кіровоград: Видавництво КОІППО імені Василя Сухомлинського
Рік видання: 2011
Кількість сторінок: 108
Анотація:

У посібнику представлено аналіз організації та проведення процедури ЗНО у 2011 році та його результати в Кіровоградській області. Вони висвітлюють особливості цьогорічної кампанії зовнішнього оцінювання, інформаційні дані про результати навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів в таблицях та діаграмах. Інформація може бути корисною працівникам відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, міських рад, методичних служб, керівникам загальноосвітніх навчальних закладів, педагогам, які працювали під час тестування у базових навчальних закладах, вчителям, які викладають базові дисципліни в основній та старшій школі, для аналізу отриманої інформації, організації та проведення відповідної роботи з педагогічними кадрами, батьками та учнями в межах окреслених питань.

Ключові слова: Педагогіка, управління, зовнішнє, незалежне, оцінювання, 2011