До Дня дарування книг

Нещодавно бібліотека Інституту отримала у подарунок 5-ти томне видання –унікальний видавничий проєкт «Степан Рудницький. Історія. Геополітика. Географія». Твори видатного але маловідомого українського вченого: https://uk.wikipedia.org/wiki/Рудницький_Степан_Львович – українського географа, картографа та етнографа, академіка ВУАН, основопорядника української фізичної, політичної та військової географії в Україні видано вперше. Збірник покликаний ознайомити широкий загал українського суспільства з багатогранною науковою спадщиною, картографічним доробком ученого з візуальними матеріалами його родинного архіву та унікальними картами етнічних українських земель. Проєкт реалізовано видавництвом «Темпора» і був презентований 30 січня 2020 року у Книгарні «Є» Кропивницький (https://www.facebook.com/BOOKSINKROYE/) укладачкою-науковицею Ольгою Ковалевською (Інститут історії України НАНУ:2=0&S21P03=HIS=&S21STR=206). Видання буде цікавим історикам, географам, науковцям, політологам, викладачам, студентам, учням старших класів – усім, хто цікавиться історією України та її видатними постатями.

Висловлюємо щиросердну подяку видавництву «Темпора», Ользі Ковалевській та Андрію Домаранському за чудовий подарунок педагогам Кіровоградщини.

Запрошуємо колег до бібліотеки Інституту ознайомитись із цим унікальним виданням та презентувати його інтелектуальний потенціал під час роботи методичних об’єднань і творчих груп.